Wizja i Misja

wizja organizacji

WIZJA

W SPLinx chcemy być pierwszym wyborem wśród producentów farb dla klientów poszukujących nietypowych, innowacyjnych, efektownych farb i lakierów poligraficznych, budowlanych i przemysłowych w Europie środkowowschodniej.

Tworzymy produkty na tyle innowacyjne i ciekawe, ze inni boją się nawet „podejmować rękawice”. To do nas trafia większość zapytań z rynku na farby i lakiery specjalne.

Jesteśmy naturalnie pierwszym wyborem w kwestiach doradczych w temacie farb i lakierów specjalnych i efektowych.

Posiadamy prawdopodobnie najbardziej wszechstronną ofertę produktów specjalnych w tej części Europy.

MISJA

Klient jest naszym najważniejszym obiektem zainteresowania. Wszystkie nasze działania  są pro-klienckie i mają  na celu jak najpełniejsze końcowe zadowolenie odbiorcy z produktu lub usługi.

Naszym najważniejszym zasobem są nasi Pracownicy. To oni tworzą wartość i kompetencje firmy.

Naszym priorytetem jest zachowanie jak najlepszej relacji ceny do jakości.

Relatywnie niższe koszty prowadzenia działalności w porównaniu z kosztami jakie generują nasi konkurenci będący najczęściej firmami wytwarzającymi swoje produkty poza granicami naszego kraju pozwalają uzyskać niższe ceny przy zachowaniu najwyższej jakości.

misja organizacji
strategia organizacji

STRATEGIA

Budujemy rozwiązania pozwalające kreować innowacje, które przekładają się na tworzenie potencjału oraz wartości.

Te natomiast przekuwamy na strategię i kierunki rozwoju.

Dzięki swoistej kreacji wolnej, często niezagospodarowanej przestrzeni rynkowej w wielu segmentach rynku możemy – parafrazując W. Chan Kim’a i Renée Mauborgne’a – żeglować swobodnie po dziewiczych wodach błękitnego oceanu.

Jeśli strategia jest tworzona reaktywnie w miarę jak firma próbuje dotrzymać kroku konkurentom, traci swoją wyjątkowość. W. Chan Kim, Strategia błękitnego oceanu.