Farby fluorescencyjne i neonowe - FLUOpaint

Farba fluorescencyjna emituje wyjątkowo jaskrawą i czystą barwę podobną do neonu reklamowego. Dlatego często wykorzystywana jest do naprawdę zachwycających projektów. W przestrzeni miejskiej tworzy obrazy o niesamowicie wyrazistych, przyciągających uwagę widza i rzucających się w oczy barwach.

Dostępne w naszej ofercie farby fluorescencyjne możemy oglądać niejako w dwóch różnych scenografiach: w świetle dziennym, gdy ukazują jaskrawą, neonową barwę i w ciemności oświetlonej lampami UV, gdy świecą jaskrawo w kontraście z ciemnym otoczeniem.

Farba fluorescencyjna – neonowa w dzień, zachwycająca w nocy

Gdy patrzymy na farby UV w świetle dziennym, ich intensywność i jaskrawość jest bez wątpienia oszałamiająca. Te neonowe barwy, które emanują z powierzchni, przykuwają naszą uwagę i dodają energii otoczeniu. Na tle naturalnego światła, farby neonowe jawią się jako prawdziwe dzieła sztuki, wyróżniając się spośród innych elementów krajobrazu. Ich efekt jest wyrazisty, przyciągający wzrok i nadający miejscom, na których zostały zastosowane, unikalnego charakteru.

Fluorescencyjne farby zachwyt wywołują również, gdy są w ciemności oświetlonej lampami UV. Wtedy to świecą niezwykle jaskrawo, tworząc fascynujące efekty kontrastu z ciemnym otoczeniem. Te świetliste kolory, które momentami zdają się wydobywać z czarnej otchłani, wzbudzają nasze zainteresowanie i zaskakują nas swoją mocą. Zmieniają przestrzeń w magiczne, niemalże surrealistyczne miejsce, gdzie ożywają obrazy o niesamowicie ekspresyjnych barwach. W lampach UV neonowa farba staje się niczym gwiazdy na nocnym niebie, rzucając delikatne świetliste refleksy na przedmioty i powierzchnie. Wszelkie detale, które pozostają niewidoczne w świetle dziennym, wydobywają się z mroku i ożywają w intensywnych, kontrastowych kolorach.

Farba UV o szerokim zastosowaniu

Farba UV wykorzystywana jest głównie w miejscach, które mają zwrócić na siebie uwagę, przyciągnąć widza jaskrawością, ekspresyjnością i czystością barwy. Zastosowana w dziecięcych pokojach tworzy feerię jaskrawych i krzykliwych barw tak bardzo lubianych przez maluchy. Farba neonowa spełnia także funkcje ostrzegawczo-informacyjną natarczywie ogniskując na sobie uwagę obserwatora. To jednak nie wszystko. Fluorescencyjna farba może stać się również dekoracją klubów, dyskotek, scen teatralnych i koncertowych. W postaci napisów lub malowideł nadaje eksponowanemu miejscu ciekawego lub egzotycznego klimatu.

Farba ultrafioletowa jest zatem wykorzystywana w wielu projektach. Dlatego tak ważne jest to, że by można było aplikować ją na różne powierzchnie. W naszej ofercie znajdziesz farby fluorescencyjne do ścian, które pozwalają przekształcić każde wnętrze w pełną energii i wyrazistości przestrzeń. Dzięki nim można stworzyć unikalne kompozycje kolorystyczne, które ożywią i nadadzą charakteru pomieszczeniom. Na szczególną uwagę zasługują także farby fluorescencyjne do sufitu. Dzięki nim przekształcisz nudny, jednolity sufit w fascynujący spektakl świetlny. Kiedy zostaną zapalone lampy UV, farby te emanują jaskrawymi kolorami, tworząc magiczny efekt „wiszącego nieba” nad głowami. Tego rodzaju rozwiązanie sprawia, że sufit staje się centralnym punktem pomieszczenia, przyciągając wzrok i nadając mu niezwykłą atmosferę.

W SPLinx oferujemy naszym klientom produkty dostosowane do ich potrzeb. Znajdziesz u nas farby fluorescencyjne specjalne, które doskonale sprawdzą się do malowania detali. Dzięki nim wszystko, co istotne będzie nie tylko widoczne, ale i będzie doskonale się prezentować. Na szczególną uwagę zasługują także farby niewidoczne fluorescencyjne. Ich pigment jest niewidoczny w świetle dziennym. Dopiero po zapaleniu lampy UV dostrzec można niezwykłe neonowe kolory na powierzchni. To efekt, który z pewnością zwraca uwagę! Planujesz na ścianie budynku zrobić efektowną grafikę? Sprawdź farby fluorescencyjne zewnętrzne dostępne w naszej ofercie. Nie tylko pięknie wyglądają, ale także są odporne na działanie czynników atmosferycznych, dzięki czemu obraz pozostanie w idealnym stanie na naprawdę długo. Oferta SPLinx to także:

Farby fluorescencyjne w atrakcyjnych kolorach

Nasz katalog obejmuje bogatą paletę standardowych kolorów farb fluorescencyjnych. Dzięki temu z łatwością wybierzesz barwę, która pasuje do Twojego projektu. Znajdziesz u nas:

Oferowane przez nas barwy są wyjątkowo jaskrawe i intensywne, dzięki czemu z pewnością zwracają na siebie uwagę. Potrzebujesz innego koloru? Skontaktuj się z nami!

Nasza firma oferuje możliwość wykonania farb budowlanych w niestandardowych kolorach i dostosowanych do konkretnego zastosowania. Oznacza to, że jako producent farb możemy spełnić nawet najbardziej wyszukane wymagania klientów. Postaw na farbę fluorescencyjną w atrakcyjnej cenie od SPLinx! 

Kliknij żeby zobaczyć w wersji dla:

POLIGRAFII

PRZEMYSŁU

Kliknij w obrazek żeby zobaczyć stronę produktu

Farba fluorescencyjna do kamienia i kostki brukowej dla budownictwa

Farba fluorescencyjna do szkła i porcelany dla budownictwa

Farby fluorescencyjne białe dla budownictwa

Farby fluorescencyjne czerwone dla budownictwa

Farby fluorescencyjne do betonu dla budownictwa

Farby fluorescencyjne do drewna dla budownictwa

Farby fluorescencyjne do metalu dla budownictwa

Farby fluorescencyjne do plastiku dla budownictwa

Farby fluorescencyjne do ścian dla budownictwa

Farby fluorescencyjne do sufitu dla budownictwa

Farby Fluorescencyjne i Neonowe dla budownictwa

Farby fluorescencyjne niebieskie dla budownictwa

Farby fluorescencyjne pomarańczowe dla budownictwa

Farby fluorescencyjne proszkowe dla budownictwa

Farby fluorescencyjne zielone dla budownictwa

Farby fluorescencyjne żółte dla budownictwa

Farby niewidoczne fluorescencyjne dla budownictwa

Pomożemy w doborze produktu!

Służymy pomocą przy doborze farby lub lakieru specjalnego pod Twój konkretny projekt!
Produkty "szyte na miarę" to nasza specjalność.

Skontaktuj się z nami