Farby metaliczne złote i srebrne - METALpaint

Farba metaliczna imitująca złoto lub srebro może być wykorzystywana do tworzenia niepowtarzalnych deseni, ornamentów i zdobień. Dzięki niej powstaną luksusowe, pełne przepychu wnętrza i aranżacje. Dekorowanie mebli, luster, obrazów i innych domowych przedmiotów przy użyciu farby metalicznej to zatem gwarancja doskonałych efektów. To rozwiązanie, z którego warto skorzystać!

Metaliczne farby idealnie wpisują się w klimat loftowych wnętrz, pomagając tworzyć specyficzny dla tego typu przestrzeni postindustrialny styl. Przy użyciu farb srebrnych i złotych oraz ich mieszanek kolorystycznych twórca może wydobyć efekt czystego metalu na balustradach, rurach, grzejnikach, urządzeniach fabrycznych, elementach instalacji lub ekspozycji.

Metaliczne farby dekoracyjne bardzo dobrze komponują się również z naturalnymi materiałami takimi jak kamień i drewno, ale można je stosować w zasadzie na wszystkich podłożach od łatwych jak elewacje i ściany do bardzo trudnych, jak podłoża betonowe czy syntetyczne. Czasem przed aplikacją produktu może być wymagane zastosowanie farby podkładowej.

Farba metaliczna dla biznesu i do domu

Jako producent farb doskonale wiemy, że potrzeby naszych klientów są różne. Dla jednych istotne jest stworzenie niepowtarzalnych zdobień w restauracji, barze czy klubie, dla innych przygotowanie oryginalnego wnętrza we własnym domu. Bez względu na to, do której grupy należysz możesz liczyć na wysokiej jakości farby metaliczne do ścian i elementów wyposażenia od SPLinx. Nasze produkty mogą być stosowane na różny rodzaj powierzchni. Oferujemy:

Tak szerokie zastosowanie sprawia, że z łatwością znajdziesz produkt dostosowany do Twoich potrzeb. Farba z efektem metalicznym pozwoli Ci stworzyć aranżację wnętrza, która z pewnością będzie zwracać na siebie uwagę. Co równie ważne to wykończenie powierzchni, które jest odporne na uszkodzenia, dzięki czemu pozostanie w idealnym stanie przez długi czas. Nie czekaj dłużej i już dziś sprawdź farby metaliczne do mebli dostępne w naszym sklepie!

Farba z efektem metalicznym w ofercie SPLinx

W SPLinx znajdziesz farby budowlane dostępne w różnych wariantach. Oferujemy produkty dostosowane do różnorodnych powierzchni i występujące w wielu ciekawych wersjach kolorystycznych. Kupisz u nas:

Wyróżnia nas jednak nie tylko szeroki wybór produktów, ale także ich doskonałe parametry techniczne. Ponadto nasza farba z metalicznym połyskiem jest łatwa w aplikacji. Wystarczy na oczyszczoną i gładką powierzchnię równomiernie nałożyć warstwę produktu, by cieszyć się doskonałym efektem. W niektórych przypadkach konieczne będzie nałożenie drugiej warstwy, jest to jednak równie proste i szybkie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem! Farba imitująca metal czeka na Ciebie w SPLinx!

Kliknij żeby zobaczyć w wersji dla:

POLIGRAFII

PRZEMYSŁU

Kliknij w obrazek żeby zobaczyć stronę produktu

Farby metaliczne do drewna dla budownictwa

Farby metaliczne do mebli

Farby metaliczne do plastiku dla budownictwa

Farby metaliczne do ścian dla budownictwa

Farby metaliczne srebrne dla budownictwa

Farby metaliczne w kolorze miedzianym dla budownictwa

Farby metaliczne złote dla budownictwa

Farby Metaliczne Złote i Srebrne dla budownictwa

Farby złote i srebrne do metalu dla budownictwa

Pomożemy w doborze produktu!

Służymy pomocą przy doborze farby lub lakieru specjalnego pod Twój konkretny projekt!
Produkty "szyte na miarę" to nasza specjalność.

Skontaktuj się z nami