Karty Techniczne

Zachęcamy to zapoznania się z naszymi Kartami Technicznymi. Są one źródłem wszystkich podstawowych informacji o naszych produktach.

Znajdziecie w nich Państwo opis farby lub lakieru, ich właściwości drukowe i chemiczne, wskazania dotyczące sposobów nanoszenia, powlekania lub technologii druku, informacje o rodzajach podłoża odpowiedniego dla danego wyrobu oraz o produktach pomocniczych potrzebnych do prawidłowego obchodzenia się z nim.

Znajdują się tam również informacje dotyczące okresu przydatności do użycia naszych farb i lakierów, a także zalecenia i wskazówki dotyczące zdrowia oraz ochrony środowiska i wiele innych przydatnych informacji.

Firma SPLinx dostarcza Karty Techniczne dla produkowanych i sprzedawanych przez siebie farb i lakierów jednocześnie z ich sprzedażą. Nasi klienci mają do nich także dostęp poprzez Strefę Klienta. Po rejestracji, otrzymaniu od nas hasła dostępowego oraz zalogowaniu się do strefy nasi klienci i partnerzy mogą samodzielnie ściągnąć Karty Techniczne do kupionych przez siebie produktów.

ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI W STREFIE KLIENTA!!!

W celu zarejestrowania lub zalogowania się do Strefy Klienta proszę kliknąć poniższy odnośnik