FLUOcoat - farby fluorescencyjne i neonowe

Często używane do zwiększenia bezpieczeństwa lub w celach informacyjnych w Farba fluorescencyjna to efektowne rozwiązanie, przy pomocy którego stworzyć można doskonałą dekorację wnętrza. Wyraziste, neonowe barwy widoczne w świetle dziennym, pod wpływem światła UV zaczynają jaskrawo świecić. Ich zastosowanie jest niemal nieograniczone. Dlatego w SPLinx znajdziesz wszechstronną i kompletną ofertę farb fluorescencyjnych, dzięki którym stworzysz niepowtarzalne i zwracające uwagę kompozycje. Dostępne w naszym asortymencie farby fluorescencyjne prezentują się w dwóch różnych odsłonach. W nocy pod wpływem światła UV zaczynają świecić. Jak to możliwe?
Fluorescencyjna farba wykorzystuje naturalne zjawisko fluorescencji, które pojawia się w czasie rzeczywistym. W praktyce oznacza to, że w chwili pojawienia się światła UV farba zaczyna świecić, a gdy zostanie ono zgaszone, proces natychmiast się kończy. Jednak to, co wyróżnia farby fluorescencyjne, zobaczyć można dopiero w ciągu dnia. Dzięki światłu UV zawartemu w świetle słonecznym pojawiają się jaskrawe, neonowe barwy, które podobne są do neonu reklamowego. Dzięki temu nikt nie przejdzie obok nich obojętnie.

Zastosowanie farb fluorescencyjnych jest ogromne. Są wykorzystywane w przemyśle, budownictwie i poligrafii. Przy ich pomocy można stworzyć nie tylko piękne obrazy o niesamowicie wyrazistych barwach, ale także dekoracyjne napisy w dyskotekach, klubach, scenach teatralnych i koncertowych. Doskonale sprawdzą się także w przestrzeni domowej. Fluorescencyjne farby mogą pełnić też funkcję ostrzegawczo-informacyjną, gdy będą zastosowane np. na znakach ostrzegawczych albo informacyjnych i wszędzie tam, gdzie chce się przyciągnąć uwagę widza.

Kliknij żeby zobaczyć w wersji dla:

POLIGRAFII

BUDOWNICTWA

Kliknij w obrazek żeby zobaczyć stronę produktu

Farby Fluorescencyjne i Neonowe dla przemysłu

Pomożemy w doborze produktu!

Służymy pomocą przy doborze farby lub lakieru specjalnego pod Twój konkretny projekt!
Produkty "szyte na miarę" to nasza specjalność.

Skontaktuj się z nami