CIDALpaint - farby i lakiery antywirusowe i antybakteryjne

Farby i lakiery antywirusowe i antybakteryjne charakteryzują się właściwościami wirusobójczymi i bakteriobójczymi. 

Ich skład wzbogacony jest o jony srebra, które skutecznie (w 99,99%) niszczą wszelkie wirusy i bakterie oraz blokują ich możliwość mnożenia się. Działanie jonów srebra ogranicza również rozwój grzybów i pleśni, które są szkodliwe dla organizmu człowieka.

Właściwości  i zastosowanie farb i lakierów antybakteryjnych i antywirusowych

Farby i lakiery antybakteryjne i antywirusowe są przyjazne dla ludzi, nie zawierają związków lotnych ani formaldehydów, nie stwarzają również zagrożenia pożarowego.

Farby i lakiery antybakteryjne najczęściej stosuje się na ścianach budynków o zwiększonej obecności ludzi, czyli w szpitalach, przychodniach, szkołach, czy też hotelach.

Farba antybakteryjna CIDAL PAINT

Zalety farb i lakierów antybakteryjnych i antywirusowych CIDALpaint

Istotną zaletą tego rodzaju farb i lakierów jest fakt, iż pomalowane nimi ściany są trwałe, niewrażliwe na brud, a także nie odbarwiają się.

Szorowanie czy przecieranie nie sprawi, że utracą swój kolor oraz właściwości antybakteryjnych i antywirusowych, co jest ważne w przypadku takich miejsc jak pomieszczenia szpitalne, edukacyjne czy przedszkolne. 

Sposób nakładania farb i lakierów antybakteryjnych i antywirusowych

Można je nakładać zarówno pędzlem, wałkiem, jak i w formie natrysku, a powierzchnie, które idealnie się do tego sprawdzą to podłoża betonowe, gipsowo-kartonowe, tynkowe czy też szklane. 

W celu uzyskania więcej informacji na temat aplikacji lakierów mikrobójczych prosimy o kontakt.

Farba antybakteryjna
farby antybakteryne w SPLinx

Rodzaje farb antybakteryjnych

Farby i lakiery antybakteryjne należą do rodzaju farb inteligentnych, czyli takich, które zostały opracowane w specjalnej formule, działającej w styczności z określonymi czynnikami (w tym wypadku bakteriami i wirusami).

Farby i lakiery antybakteryjne i antywirusowe występują w m.in. formie produktów olejowych, akrylowych, płynów z cząsteczkami nano aplikowanych natryskiem. (w razie zainteresowania innymi aplikacjami prosimy o kontakt).

Kliknij żeby zobaczyć w wersji dla:

POLIGRAFII

PRZEMYSŁU

Kliknij w obrazek żeby zobaczyć stronę produktu

Lakiery Na Bazie Jonów Srebra dla budownictwa

Płyny Do Rozpylania z Substancjami Nano dla budownictwa

Pomożemy w doborze produktu!

Służymy pomocą przy doborze farby lub lakieru specjalnego pod Twój konkretny projekt!
Produkty "szyte na miarę" to nasza specjalność.

Skontaktuj się z nami