EMGpaint - farby magnetyczne i przewodzące

Farby zawierające specjalne pigmenty ferromagnetyczne i przewodzące prąd. Mogą być wykorzystywane dla podniesienia kreatywności i interaktywności pomieszczeń. Z ich pomocą projektant może stworzyć instalacje prowokujące do gier i zabaw, zwłaszcza w pokojach dziecięcych lub interaktywnych pracowniach będących miejscem powstawania innowacyjnych rozwiązań. Wszędzie tam gdzie chcemy stworzyć przestrzeń stymulującą kreatywność, zarówno w wydaniu dziecięcym jak i twórczym.

Dzięki zawartym w nich pigmentom ferromagnetycznym farby magnetyzujące mają zdolność przyciągania magnesów. Pomalowana nimi powierzchnia przyciąga magnes zamieniając się w tablicę magnetyczną. Użytkownik może przyczepiać do ściany kolorowe karteczki z notatkami, ulubione zdjęcia i rysunki, magnesy w kształcie cyfr i literek i wiele innych. W ten sposób możemy zarówno budować artystyczne zdolności dziecka jak i w kreatywny sposób organizować sobie pracę.

Farby przewodzące prąd na bazie węgla, srebra lub miedzi wykazują bardzo znikomą oporność elektryczną a więc doskonale przewodzą prąd dlatego chętnie używane są tam gdzie najłatwiejszym sposobem stworzenia połączenia elektrycznego jest jego namalowanie.

Kliknij żeby zobaczyć w wersji dla:

POLIGRAFII

PRZEMYSŁU

Kliknij w obrazek żeby zobaczyć stronę produktu

Farby Magnetyzujące dla budownictwa

Farby Przewodzące Prąd dla budownictwa

Pomożemy w doborze produktu!

Służymy pomocą przy doborze farby lub lakieru specjalnego pod Twój konkretny projekt!
Produkty "szyte na miarę" to nasza specjalność.

Skontaktuj się z nami